DLP31SN551ML2L Murata
  • Part Number: DLP31SN551ML2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 44,772
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP31SN551ML2L Murata
    DLP31SN551ML2L Murata
    DLP31SN551ML2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP31SN551ML2L is described as CMC 100MA 2LN 550 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    View
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP