DLP31SN121ML2L Murata
  • Part Number: DLP31SN121ML2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 73,331
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP31SN121ML2L Murata
    DLP31SN121ML2L Murata
    DLP31SN121ML2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP31SN121ML2L is described as CMC 100MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X