DLP31DN131ML4L Murata
  • Part Number: DLP31DN131ML4L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 120MA 4LN 130 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 5,444
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP31DN131ML4L Murata
    DLP31DN131ML4L Murata
    DLP31DN131ML4L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP31DN131ML4L is described as CMC 120MA 4LN 130 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N