DLP2ADA350HL4L Murata
  • Part Number: DLP2ADA350HL4L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 3,360
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP2ADA350HL4L Murata
    DLP2ADA350HL4L Murata
    DLP2ADA350HL4L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP2ADA350HL4L is described as CMC 150MA 4LN 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    View
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM