DLP1NDN350HL4L Murata
  • Part Number: DLP1NDN350HL4L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • More about DLP1NDN350HL4L Murata
    DLP1NDN350HL4L Murata
    DLP1NDN350HL4L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP1NDN350HL4L is described as CMC 100MA 4LN 35 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE