DLP11SN900HL2L Murata
  • Part Number: DLP11SN900HL2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 150MA 2LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 334,367
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP11SN900HL2L Murata
    DLP11SN900HL2L Murata
    DLP11SN900HL2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP11SN900HL2L is described as CMC 150MA 2LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK