DLP11SA900HL2L Murata
  • Part Number: DLP11SA900HL2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 150MA 2LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 131,727
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP11SA900HL2L Murata
    DLP11SA900HL2L Murata
    DLP11SA900HL2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP11SA900HL2L is described as CMC 150MA 2LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    View
  • Manufacturer Name
    Patco Electronics
  • Description
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    View
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A