DLP0NSN121HL2L Murata
  • Part Number: DLP0NSN121HL2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 43,452
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLP0NSN121HL2L Murata
    DLP0NSN121HL2L Murata
    DLP0NSN121HL2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLP0NSN121HL2L is described as CMC 90MA 2LN 120 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    View
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN