DLM11SN900HY2L Murata
  • Part Number: DLM11SN900HY2L
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 62,643
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLM11SN900HY2L Murata
    DLM11SN900HY2L Murata
    DLM11SN900HY2L is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLM11SN900HY2L is described as CMC 100MA 2LN 90 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 415MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS