DLM11GN601SD2D Murata
  • Part Number: DLM11GN601SD2D
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: CMC 100MA 2LN 600 OHM SMD
  • Category: Common Mode Chokes
  • Status:
  • Available: 68,798
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about DLM11GN601SD2D Murata
    DLM11GN601SD2D Murata
    DLM11GN601SD2D is manufactured by Murata and is categorized in the Common Mode Chokes category. DLM11GN601SD2D is described as CMC 100MA 2LN 600 OHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Common Mode Chokes from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Common Mode Chokes
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    View
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A