DFEH7030D-2R2M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH7030D-2R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 7.1A 18 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH7030D-2R2M=P3 Murata
    DFEH7030D-2R2M=P3 Murata
    DFEH7030D-2R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH7030D-2R2M=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 7.1A 18 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    View
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN