DFEH7030D-1R5M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH7030D-1R5M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 7.6A 15 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH7030D-1R5M=P3 Murata
    DFEH7030D-1R5M=P3 Murata
    DFEH7030D-1R5M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH7030D-1R5M=P3 is described as FIXED IND 1.5UH 7.6A 15 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.