DFEH12060D-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH12060D-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 10A 11 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH12060D-4R7M=P3 Murata
    DFEH12060D-4R7M=P3 Murata
    DFEH12060D-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH12060D-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 10A 11 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM