DFEH12060D-2R2M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH12060D-2R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 16A 4.4 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH12060D-2R2M=P3 Murata
    DFEH12060D-2R2M=P3 Murata
    DFEH12060D-2R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH12060D-2R2M=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 16A 4.4 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    BATTERY CONTACT
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    NON-SKID FEET BLK
    View
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"