DFEH10040D-8R2M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH10040D-8R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 8.2UH 5.9A 29 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH10040D-8R2M=P3 Murata
    DFEH10040D-8R2M=P3 Murata
    DFEH10040D-8R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH10040D-8R2M=P3 is described as FIXED IND 8.2UH 5.9A 29 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    View
  • Manufacturer Name
    B B Battery
  • Description
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    View
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    Memory Protection Devices
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM