DFEH10040D-5R6M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH10040D-5R6M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 5.6UH 8A 18 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH10040D-5R6M=P3 Murata
    DFEH10040D-5R6M=P3 Murata
    DFEH10040D-5R6M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH10040D-5R6M=P3 is described as FIXED IND 5.6UH 8A 18 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    View
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP