DFEH10040D-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH10040D-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 8.8A 16 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH10040D-4R7M=P3 Murata
    DFEH10040D-4R7M=P3 Murata
    DFEH10040D-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH10040D-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 8.8A 16 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE