DFEH10040D-220M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH10040D-220M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 22UH 3.8A 70 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH10040D-220M=P3 Murata
    DFEH10040D-220M=P3 Murata
    DFEH10040D-220M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH10040D-220M=P3 is described as FIXED IND 22UH 3.8A 70 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM