DFEH10040D-1R5M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH10040D-1R5M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 14A 5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH10040D-1R5M=P3 Murata
    DFEH10040D-1R5M=P3 Murata
    DFEH10040D-1R5M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH10040D-1R5M=P3 is described as FIXED IND 1.5UH 14A 5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK