DFEH10040D-1R0M=P3 Murata
  • Part Number: DFEH10040D-1R0M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 17A 3.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEH10040D-1R0M=P3 Murata
    DFEH10040D-1R0M=P3 Murata
    DFEH10040D-1R0M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEH10040D-1R0M=P3 is described as FIXED IND 1UH 17A 3.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL