DFEG7030D-8R2M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG7030D-8R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 8.2UH 3.1A 78 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG7030D-8R2M=P3 Murata
    DFEG7030D-8R2M=P3 Murata
    DFEG7030D-8R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG7030D-8R2M=P3 is described as FIXED IND 8.2UH 3.1A 78 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM