DFEG7030D-5R6M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG7030D-5R6M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 5.6UH 3.8A 54 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG7030D-5R6M=P3 Murata
    DFEG7030D-5R6M=P3 Murata
    DFEG7030D-5R6M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG7030D-5R6M=P3 is described as FIXED IND 5.6UH 3.8A 54 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH