DFEG7030D-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG7030D-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 4.2A 41 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG7030D-4R7M=P3 Murata
    DFEG7030D-4R7M=P3 Murata
    DFEG7030D-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG7030D-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 4.2A 41 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM