DFEG7030D-3R3M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG7030D-3R3M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 5.4A 29 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG7030D-3R3M=P3 Murata
    DFEG7030D-3R3M=P3 Murata
    DFEG7030D-3R3M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG7030D-3R3M=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 5.4A 29 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    View
    Bivar
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE