DFEG7030D-220M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG7030D-220M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 22UH 1.9A 198 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG7030D-220M=P3 Murata
    DFEG7030D-220M=P3 Murata
    DFEG7030D-220M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG7030D-220M=P3 is described as FIXED IND 22UH 1.9A 198 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    View
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP