DFEG7030D-150M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG7030D-150M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15UH 2.2A 147 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG7030D-150M=P3 Murata
    DFEG7030D-150M=P3 Murata
    DFEG7030D-150M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG7030D-150M=P3 is described as FIXED IND 15UH 2.2A 147 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    View
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V