DFEG12060D-4R7M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG12060D-4R7M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 10A 11 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG12060D-4R7M=P3 Murata
    DFEG12060D-4R7M=P3 Murata
    DFEG12060D-4R7M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG12060D-4R7M=P3 is described as FIXED IND 4.7UH 10A 11 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB