DFEG12060D-1R0M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG12060D-1R0M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 20A 2.9 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG12060D-1R0M=P3 Murata
    DFEG12060D-1R0M=P3 Murata
    DFEG12060D-1R0M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG12060D-1R0M=P3 is described as FIXED IND 1UH 20A 2.9 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"