DFEG12060D-150M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG12060D-150M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 15UH 6.6A 28 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG12060D-150M=P3 Murata
    DFEG12060D-150M=P3 Murata
    DFEG12060D-150M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG12060D-150M=P3 is described as FIXED IND 15UH 6.6A 28 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.