DFEG10040D-6R8M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG10040D-6R8M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 6.8UH 6.4A 23 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG10040D-6R8M=P3 Murata
    DFEG10040D-6R8M=P3 Murata
    DFEG10040D-6R8M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG10040D-6R8M=P3 is described as FIXED IND 6.8UH 6.4A 23 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"