DFEG10040D-3R3M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG10040D-3R3M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 10A 12 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG10040D-3R3M=P3 Murata
    DFEG10040D-3R3M=P3 Murata
    DFEG10040D-3R3M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG10040D-3R3M=P3 is described as FIXED IND 3.3UH 10A 12 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.