DFEG10040D-2R2M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG10040D-2R2M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 12A 7.5 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG10040D-2R2M=P3 Murata
    DFEG10040D-2R2M=P3 Murata
    DFEG10040D-2R2M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG10040D-2R2M=P3 is described as FIXED IND 2.2UH 12A 7.5 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    View
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    Molex
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V