DFEG10040D-220M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG10040D-220M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 22UH 3.8A 70 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG10040D-220M=P3 Murata
    DFEG10040D-220M=P3 Murata
    DFEG10040D-220M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG10040D-220M=P3 is described as FIXED IND 22UH 3.8A 70 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 BOTTM BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE VME KEY FORM 1 TOP BLK
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    Calmark - Birtcher
    PCB EXTRACTOR, ALUMINUM
    HANDLE 10HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 10HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 8HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT