DFEG10040D-100M=P3 Murata
  • Part Number: DFEG10040D-100M=P3
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 5.7A 33 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFEG10040D-100M=P3 Murata
    DFEG10040D-100M=P3 Murata
    DFEG10040D-100M=P3 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFEG10040D-100M=P3 is described as FIXED IND 10UH 5.7A 33 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X