DFE252012PD-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012PD-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 3.2A 42 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012PD-1R0M=P2 Murata
    DFE252012PD-1R0M=P2 Murata
    DFE252012PD-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012PD-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 3.2A 42 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM