DFE252012P-4R7M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012P-4R7M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 2A 200 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012P-4R7M=P2 Murata
    DFE252012P-4R7M=P2 Murata
    DFE252012P-4R7M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012P-4R7M=P2 is described as FIXED IND 4.7UH 2A 200 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.