DFE252012P-2R2M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012P-2R2M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 3A 84 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012P-2R2M=P2 Murata
    DFE252012P-2R2M=P2 Murata
    DFE252012P-2R2M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012P-2R2M=P2 is described as FIXED IND 2.2UH 3A 84 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    View
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 0.8 AMP
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 6 VOLT 2 AMP
    Assmann
    UNIVERSAL LAPTOP CAR CHARGER
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 10000MAH - 2
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W
    BATT CHARGER 12V 1.5A X 2 UNIT
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 0.8 AMP
    Ixys
    SOLAR PAD BLACK
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V