DFE252012F-8R2M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012F-8R2M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 8.2UH 1.1A 410 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012F-8R2M=P2 Murata
    DFE252012F-8R2M=P2 Murata
    DFE252012F-8R2M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012F-8R2M=P2 is described as FIXED IND 8.2UH 1.1A 410 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F