DFE252012F-3R3M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012F-3R3M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.8A 135 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012F-3R3M=P2 Murata
    DFE252012F-3R3M=P2 Murata
    DFE252012F-3R3M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012F-3R3M=P2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.8A 135 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP