DFE252012F-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012F-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 3.3A 40 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012F-1R0M=P2 Murata
    DFE252012F-1R0M=P2 Murata
    DFE252012F-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012F-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 3.3A 40 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ