DFE252012F-100M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252012F-100M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 10UH 950MA 480 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252012F-100M=P2 Murata
    DFE252012F-100M=P2 Murata
    DFE252012F-100M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252012F-100M=P2 is described as FIXED IND 10UH 950MA 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK