DFE252010R-H-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252010R-H-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 2.7A 68 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252010R-H-1R0M=P2 Murata
    DFE252010R-H-1R0M=P2 Murata
    DFE252010R-H-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252010R-H-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 2.7A 68 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM