DFE252010P-1R5M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252010P-1R5M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 3A 82 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252010P-1R5M=P2 Murata
    DFE252010P-1R5M=P2 Murata
    DFE252010P-1R5M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252010P-1R5M=P2 is described as FIXED IND 1.5UH 3A 82 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK