DFE252010P-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252010P-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 3.8A 54 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252010P-1R0M=P2 Murata
    DFE252010P-1R0M=P2 Murata
    DFE252010P-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252010P-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 3.8A 54 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM