DFE252008C-4R7M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252008C-4R7M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 4.7UH 1.1A 438 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252008C-4R7M=P2 Murata
    DFE252008C-4R7M=P2 Murata
    DFE252008C-4R7M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252008C-4R7M=P2 is described as FIXED IND 4.7UH 1.1A 438 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"