DFE252008C-3R3M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252008C-3R3M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 3.3UH 1.3A 252 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252008C-3R3M=P2 Murata
    DFE252008C-3R3M=P2 Murata
    DFE252008C-3R3M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252008C-3R3M=P2 is described as FIXED IND 3.3UH 1.3A 252 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BOX ABS BLACK 1.55"L X 1.55"W
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 12 NAT
    View
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    Phoenix Contact
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE