DFE252008C-2R2M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252008C-2R2M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.6A 180 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252008C-2R2M=P2 Murata
    DFE252008C-2R2M=P2 Murata
    DFE252008C-2R2M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252008C-2R2M=P2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.6A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE