DFE252008C-1R0M=P2 Murata
  • Part Number: DFE252008C-1R0M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1UH 2.3A 91 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE252008C-1R0M=P2 Murata
    DFE252008C-1R0M=P2 Murata
    DFE252008C-1R0M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE252008C-1R0M=P2 is described as FIXED IND 1UH 2.3A 91 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED
    View
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    PLUG AUTO PWR GREY
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR