DFE201612R-H-2R2M=P2 Murata
  • Part Number: DFE201612R-H-2R2M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 2.2UH 1.4A 154 MOHM
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE201612R-H-2R2M=P2 Murata
    DFE201612R-H-2R2M=P2 Murata
    DFE201612R-H-2R2M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE201612R-H-2R2M=P2 is described as FIXED IND 2.2UH 1.4A 154 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Murata
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM