DFE201612R-H-1R5M=P2 Murata
  • Part Number: DFE201612R-H-1R5M=P2
  • Manufacturer Name: Murata
  • Description: FIXED IND 1.5UH 2A 94 MOHM SMD
  • Category: Fixed Inductors
  • Status:
  • More about DFE201612R-H-1R5M=P2 Murata
    DFE201612R-H-1R5M=P2 Murata
    DFE201612R-H-1R5M=P2 is manufactured by Murata and is categorized in the Fixed Inductors category. DFE201612R-H-1R5M=P2 is described as FIXED IND 1.5UH 2A 94 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED